VALDRO AGRO pamatnodarbošanās ir graudkopība. Apstrādājot 1200ha zemes platības Valkas un Valkas pagasta teritorijā, audzējam intensīvā tehnoloģijā graudaugus, rapsi un pākšaugus. Vieni no pirmajiem Latvijā lielās platībās sākām audzēt zirņus un pupas. Šobrīd pupas audzē liela daļa zemnieku, tieši LAD zaļināšanas prasību dēļ, kā arī papildus ieguvumi – augsnē piesaistās slāpeklis un pākšaugi ir vietējās izcelsmes proteīna avots lopbarības ražošanai.
Papildus nozares saimniecībā:

Lopbarības granulu ražošana – galvenokārt, izmantojot savu saražoto lauksaimniecības produkciju, esam neatkarīgi lopbarības granulu ražotāji. Ērtais un elastīgas granulu ražošanas process mums ļauj gan veidot standartizētu produkciju, gan ražot pēc klienta pieprasījuma un izvēlētās receptes. Piedāvājam ražot arī no lauksaimnieku pašu izaudzētās ražas un to ērti iepakot ikdienas lietošanai.

Mazumtirdzniecības veikals no 1997. gada – iespējams iegādāties lopbarības preces, preces un sēklas dārza darbiem, kūdru, kā arī saimniecības un pārtikas preces. Veikala sortimentā ir iespēja atrast lauksaimniecības tehnikas rezerves daļas: skrūves, gultņus, siksnas, smērvielas, utt. Sadarbojoties ar rezerves detaļu izplatītājiem, sezonas laikā pie mums iespēja iegādāties nepieciešamās detaļas 24h laikā

Tehniskie pakalpojumi – sniedzam pļaušanas pakalpojumus ar pļaujmašīnu – smalcinātāju. Īpaši aktuāli, kad LAD lika nopļaut uz subsīdijām pieteiktās platības. Sniedzam aršanas pakalpojumus, bet ņemot vērā lielizmēra tehniku, neesam palīgs mazdārziņu kopšanai. Sniedzam sniega tīrīšana pakalpojumus pēc pieprasījuma. Graudu novākšanas sezonā – sniedzam kombaina, graudu transporta pakalpojumus, arī graudu īslaicīgas uzglabāšanas pakalpojumus savā noliktavā. Iepērkam graudus no mazajiem saimniekiem, jo transporta izmaksu dēļ, viņiem ar saviem spēkiem nav iespējams realizēt 10 tonnas.

VALDRO AGRO izmantojot savu uzkrāto pieredzi, veidos arvien plašāku lauksaimniecības produktu un pakalpojumu klāstu. Kompānijas mērķis ir būt par nozīmīgu spēlētāju Latvijas tautsaimniecības nozares attīstībā.