VALDRO AGRO ir Dānijas-Latvijas ģimenes uzņēmums, kura darbība ir sākusies 1997. gadā. Ģimenes bizness ir balstīts uz gadu gaitā iegūto pieredzi un kvalitatīvi veiktajiem pakalpojumiem.

Uzņēmums nodarbojas ar graudkopību, audzē kviešus, miežus, zirņus, pupas, rapsi. Šobrīd apstrādā ap 1200 ha zemes platības Valkas pilsētas un Valkas pagasta teritorijā. Uzņēmums ir Valkas novada lielākais graudkopības uzņēmums, par ko ir saņemta Valkas novada pateicība.

Papildus nozares saimniecībā ir lopbarības granulu ražošana, produktu mazumtirdzniecība VALDRO AGRO veikalā, tehniskie pakalpojumi gan vasaras, gan ziemas sezonās kā arī tehnikas rezerves daļu tirdzniecība.

Uzņēmums jau no pašas pirmās LPKS VAKS dibināšanas dienas ir VAKS biedrs, kopā jau ap 15 gadiem. VALDRO AGRO 2004.gadā sekmīgi izmantoja ES projektu lauksamniecības tehnikas iegādē un uzbūvēja savu kalti. Ir bijuši arī citi ES attīstības projekti – jumta maiņa graudu noliktavai, iegādāta sējmašīna 2004. gadā un iegādāts kombains 2008.gadā. Pavisam noteikti VALDRO AGRO ir vēl daudz darba un ir vietas izaugsmei un attīstībai.
Uzņēmuma vērtības – tie noteikti ir cilvēki.

Mērķis – palielināt ražas ieguves apjomus un paaugstināt kvalitāti. Mūsu reģionā ir nepieciešams kaļķot augsnes un atjaunot meliorācijas sistēmas – pēc iespējām tas tiks arī darīts.